فرم ثبت نام مترجمینچهارشنبه, 25 مهر 1397

 

   .

درباره ما

سرویس برتر ترجمه آنلاین ایران


 

رشد روز افزون علم و تکنولوژی، افزایش ارتباطات میان نقاط مختلف جهان، تبدیل شدن دنیا به یک دهکده جهانی و بنابراین نیاز بیش از پیش به ترجمه از یک سو و مشکلات عدیده موجود در این امر، ما را بر آن داشت تا اقدام به تاسیس شبکه تخصصی ترجمه یک نماییم.


شبکه ترجمه یک با هدف ارائه خدمات برتر و حرفه ای در زمینه  ترجمه توسط جمعی از فارغ التحصیلان برتر دانشکده زبانهای خارجی دانشگاه تهران ، صنعتی امیرکبیر و گلستان راه اندازی شده است و با جمع آوری بهترین مترجمین در تمام زمینه های تخصصی ارائه گر بهترین کیفیت ترجمه در سطح ایران می باشد.

 

این شبکه که گامی بزرگ در راستای خدمت رسانی سریع و جلوگیری از اتلاف وقت کاربران برداشته است، علاوه بر ترجمه متون عمومی و تخصصی، در سایر زمینه ها مانند ترجمه فیلم و سریال و تهیه زیرنویس استاندارد برای آن ها، ترجمه همزمان و ... نیز خدمات نوین و ارزنده ای را ارائه می کند.


سهولت سفارش ترجمه، عدم نیاز به مراجعه حضوری، محاسبه هزینه ها به دقیق ترین روش ممکن و پرداخت هزینه از طریق درگاه الکترونیکی بانکی، استفاده از طیف وسیعی از مترجمین مجرب، سرعت انجام ترجمه ها و دقت بالای آن ها، از دیگر مزایای شبکه ترجمه یک می باشد.

 

شبکه ترجمه یک متشکل از دپارتمان های جداگانه برای هر زبان می باشد و مدیریت هر دپارتمان با نظارت بر روی همه ترجمه ها، باعث بالا رفتن دقت ترجمه و افزایش کیفیت کار می شود. در این شبکه، ترجمه متون تخصصی در تمامی زمینه ها صورت می گیرد و این امکان را به کاربران می دهد تا متن تخصصی خود را از هر زبانی به زبان دیگر ترجمه کنند.

 

شبکه ترجمه یک در راستای پاسخگویی به همه نیاز های کاربران گرامی در زمینه ترجمه آغاز به کار کرده است و با به کار گیری نخبگان دانشگاهی ایران و هم چنین آماده سازی بهترین و حرفه ای ترین پورتال سفارش ترجمه امیدوار است بتواند با ارئه کامل ترین ترجمه، تمامی مشکلات موجود در زمینه ترجمه را برای کاربران ایرانی از میان بردارد.

بهترین و سریعترین سیستم ترجمه ایران با پشتیبانی 24 ساعته

www.tarjomeh1.com

تمام حقوق این سایت برای موسسه فرهنگی هنری ورق محفوظ است